מאמרים

אלבום תמונות דיגיטלי לתיעוד מושלם של הנופש - חלק שני

למשל – ניתן להוסיף מלל המסביר על כל תמונה ותמונה, הערות כאלו ואחרות, ציורים או הקדשות וכד'.

את אלבום התמונות הדיגיטלי ניתן לעצב בקלות ובמהירות על ידי תכנת מחשב פשוטה וידידותית למשתמש, המיועדת לעיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים. את האלבום המוכן אנחנו שולחים לבית דפוס כזה או אחר, ובתוך כמה ימים מקבלים אלבום תמונות מושלם ומושקע במיוחד, כזה אשר ישמור לנו על התמונות לאורך שנים, וגם לא יהיה מסובך מדי להכנה.

כאמור, אלבום תמונות דיגיטלי מתאים לתיעוד של כל סוג של נופש באשר הוא – בין אם אנחנו יוצאים לחופשת סקי, נופש באילת עם כל המשפחה, טיול תרמילאים בדרום אמריקה או כל סוג אחר של טיול או הרפתקה – אלבום תמונות דיגיטלי הוא הפתרון המושלם מבחינתנו לתיעוד החוויה.

יתרונותיו של אלבום תמונות דיגיטלי על האופציות האחרות הם ברורים ורבים – יחסית לאפשרות בה רובנו בוחרים בינתיים – השארת התמונות שלנו על גבי המחשב או האינטרנט (חשבון בפייסבוק וכד'..), אלבום תמונות דיגיטלי הוא אמיתי ומוחשי הרבה יותר – מאפשר לנו להביט במו עינינו על התמונות, ולא רק באמצעות המחשב. כמובן שאם חס וחלילה ייפול יום אחד השרת או המחשב עליהם מאוחסנות התמונות שלנו, האלבום הדיגיטלי עדיין יישאר כאן...

ואילו גם יחסית לאלבום תמונות רגיל לאלבום הדיגיטלי יתרונות משלו – התמונות לא יתיישנו ויתקמטו עם השנים, האלבום הדיגיטלי יכול להכיל הרבה יותר מלל, רעיונות, ציורים, הקדשות וכד'.

חזרה לחלק ראשון